Par mums

LL Gel System zīmols ir radies Siguldā, Latvijā. To izveidojusi esmu es, Laine Lapiņa - Beauty Expert Award 2019 laureāte kategorijā - Manikīra un pedikīra speciālists. Savā darbā pirms tam esmu izmantojusi dažādus materiālus, mēģinājusi atrast savām prasībām atbilstošus gēlus, lai iegūtu ideālu rezultātu, kā arī, lai ar tiem būtu gan viegli strādāt, gan klients būtu apmierināts ar gala rezultātu. Saskāros ar dažādām sīkām problēmām, kas neapmierināja ne mani, ne klientu, līdz ar ko, nonācu pie idejas, ka ir nepieciešams izveidot savu gēlu produkcijas līniju, jo sadarbojoties ar gēlu ražošanas rūpnīcu- materiāli visu laiku tiek uzlaboti! 

Gēlu ražošanas rūpnīca atrodas vienā no Eiropas Savienības valstīm, līdz ar to atbilst kvalitatīva ražotāja prasībām. Gēli ir notestēti un pārbaudīti!


Esmu Starptautiskās nagu skaistumkopšanas kategorijas dalībniece ar iegūtām daudzām godalgotām pirmajām vietām konkursos, Skaistumkopšanas salona “Laine's Nail Art & Beauty Studio” īpašniece, manikīra un pedikīra speciāliste, pasniedzēja.

Laine's Nail Art Studio - 2018. gada uzvarētājs nominācijā “Gada viesmīlīgākais uzņēmums pašvaldībā.”
2017. gadā uzvarēju pašvaldības konkursā - "Māmiņa. Uzņēmēja. Siguldiete.” 

Vairāk kā 10 gadu pieredze nagu skaistumkopšanas jomā. 

Par LL Gel System produkciju tiek rīkoti semināri un citi aktuāli kursi manikīru speciālistu jomā, izmantojot esošos materiālus.